Sázíme stromy

Jsme hrdí na to, že můžeme oznámit, že naše firma v průběhu svého působení na trhu posílila svůj závazek vůči udržitelnosti a ochraně životního prostředí a spojila se s neziskovou nadací Sázíme stromy

Společně pro přírodu

Proč je výsadba stromů tak důležitá? Stromy jsou skutečnými hrdiny naší planety. Absorbují oxid uhličitý, čistí vzduch, stabilizují půdu a poskytují nám a dalším živým tvorům domov. Bohužel, v dnešní době jsou stromy ohroženy různými faktory, včetně odlesňování, urbanizace a klimatických změn. Proto je nezbytné jednat a podporovat výsadbu nových stromů, abychom chránili naši planetu a zachovali rovnováhu ekosystémů.

Každý strom, který ve spolupráci zasadíme, je investicí do budoucnosti, do světa, který bude o něco zelenější, o něco čistší a o něco životaschopnější. Jsme hrdí, že můžeme být součástí této pozitivní změny a děkujeme vám všem, kteří nás v této snaze podporují.

  • 2020

V roce 2020 jsme přispěli na výsadbu lipové aleje na Statku Modrého jednorožce, kde se věnují hipoterapii pro autistické děti a jejich rodiny. Polní cesta, kterou k procházkám s koňmi využívají, vedla otevřenými pastvinami až k lese. Bylo zde větrno a v létě naopak pražilo slunce a nebylo se kde schovat. Alej podél této cesty těmto dětem pomohla k bezproblémové terapii.

  • 2023

V roce 2023 jsme opět navázali spolupráci. Tentokrát jsme se podíleli na výsadbě ovocného sadu v Malenovicích. Na tomto projektu se podařilo zasadit 21 ovocných stromků. Konkrétně se pak jednalo o 11 jabloní, 3 hrušně, 3 slivoně, 3 višně a 1 vlašský ořech.

  • 2024

Tento rok jsme přispěli přímo na mezinárodní Den Země a sami se těšíme na to, až zjistíme, co pěkného se povedlo zasadit. 

Pokud si budete přát přispět na zasazení stromů po vlastní ose, můžete tak učinit na této stránce.