0085 Dětské stříbrné náušnice KROUŽKY CRYSTAL Ag 925; ≤0,45 g.
Kód: 0085-
Dárková krabička
ZDARMA -
Výměna do
30 dní -
Doprava ZDARMA
od 3 000 Kč
Detailní popis produktu
STŘÍBRNÉ KROUŽKY CRYSTAL
-
Stříbrné náušnice o průměru 1 cm s čirým krystalem
- Se stříbrnými šperky bez vsazených kamenů se můžete koupat v moři. Slaná voda šperky vyčistí a tím získají ztracený lesk!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské stříbrné náušnice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 568754450589 |
| Kategorie: | Náušnice |
| Materiál: | stříbro |
| Ryzost: | Ag 925/1000 |
| Hmotnost: | ≤0,45 g |
| Povrchová úprava: | e-pokrytí |
| Kámen: | krystal 4 x 4 mm |
| Rozměry: | 1,2 mm x 10 mm |
| Průměr kroužku: | 1 cm |
| Výrobce/Dovozce: | OLIVIE |
| Dárková krabička: | ZDARMA |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
4,6
61 hodnocení
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
