0516 Stříbrný 40cm řetízek Ag 925; ≤0,8 g.
Kód: 0516-
Dárková krabička
ZDARMA -
Výměna do
30 dní -
Doprava ZDARMA
od 3 000 Kč
Detailní popis produktu
STŘÍBRNÝ ŘETÍZEK
-
Řetízek je vyrobený ze stříbra 925/1000 a označený puncem ryzosti.
-
Délka 40 cm.
-
Velmi pěkný, třpytivý, zatočený vzhled.
-
Vhodný také k přívěskům.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské stříbrné řetízky bez přívěsku |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 568754450712 |
| Barva: | Stříbrná |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Osazení: | Žádné |
| Určení: | Dámské, Dětské |
| Kategorie: | Řetízek |
| Délka řetízku: | 40 cm |
| Ryzost: | Ag 925/1000 |
| Hmotnost: | ≤0,8 g |
| Povrchová úprava: | postříbřeno + e-pokrytí |
| Šířka: | 1,2 mm |
| Výrobce/Dovozce: | OLIVIE |
| Dárková krabička: | ZDARMA |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
5,0
44 hodnocení
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
