0792 Dětské stříbrné náušnice PANDA Ag 925; ≤0,9 g.
Kód: 0792-
Dárková krabička
ZDARMA -
Výměna do
30 dní -
Doprava ZDARMA
od 3 000 Kč
Detailní popis produktu
STŘÍBRNÉ NÁUŠNICE PANDA
-
Náušnice jsou označeny puncem ryzosti.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské stříbrné náušnice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Kategorie: | Náušnice |
| Motiv: | Zvířecí |
| Materiál: | stříbro, epoxidová barva |
| Ryzost: | Ag 925/1000 |
| Hmotnost: | ≤0,90 g |
| Povrchová úprava: | postříbřeno + e-pokrytí |
| Kámen: | bez |
| Rozměry pandy: | 11 mm x 9 mm |
| Rozměry kroužku: | 1,2 mm x 12 mm |
| Výrobce/Dovozce: | OLIVIE |
| Dárková krabička: | ZDARMA |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
5,0
16 hodnocení
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
