0867 Dětské stříbrné náušnice SRDÍČKA ROSE Ag 925; ≤0,8 g.
Kód: 0867-
Dárková krabička
ZDARMA -
Výměna do
30 dní -
Doprava ZDARMA
od 3 000 Kč
Detailní popis produktu
DĚTSKÉ STŘÍBRNÉ NÁUŠNICE SRDÍČKA ROSE
-
Náušnice jsou označeny puncem ryzosti.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské stříbrné náušnice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Kategorie: | Náušnice |
| Motiv: | Srdce |
| Materiál: | stříbro |
| Ryzost: | Ag 925/1000 |
| Hmotnost: | ≤0,80 g |
| Povrchová úprava: | postříbřeno + e-pokrytí |
| Kámen: | 18 x krystal |
| Rozměry srdíčka: | 7 mm x 7 mm |
| Rozměry kroužku: | 1 mm x 12 mm |
| Výrobce/Dovozce: | OLIVIE |
| Dárková krabička: | ZDARMA |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
4,7
15 hodnocení
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
