1464 Stříbrné náušnice KROUŽKY BALI Ag 925; ≤1 g.
Kód: 1464-
Dárková krabička
ZDARMA -
Výměna do
30 dní -
Doprava ZDARMA
od 3 000 Kč
Detailní popis produktu
STŘÍBRNÉ NÁUŠNICE KROUŽKY BALI
-
Stříbrné náušnice o průměru 1,2 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské stříbrné náušnice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | TRUE |
| Kategorie: | Náušnice |
| Materiál: | stříbro |
| Ryzost: | Ag 925/1000 |
| Hmotnost: | ≤1,0 g |
| Povrchová úprava: | oxidováno + e-pokrytí |
| Kámen: | bez |
| Rozměry: | 1,2 mm x 12 mm |
| Průměr kroužku: | 1 cm |
| Výrobce/Dovozce: | OLIVIE |
| Dárková krabička: | ZDARMA |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
