1465 Stříbrné náušnice KROUŽKY BALI Ag 925; ≤0,9 g.
Kód: 1465-
Dárková krabička
ZDARMA -
Výměna do
30 dní -
Doprava ZDARMA
od 3 000 Kč
Detailní popis produktu
STŘÍBRNÉ NÁUŠNICE KROUŽKY BALI
-
Stříbrné náušnice o průměru 1,2 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské stříbrné kruhy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | TRUE |
| Barva: | Stříbrná, Černá |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| ? Povrchová úprava: | Oxidováno |
| Určení: | Dámské, Dětské |
| Kategorie: | Náušnice |
| Typ náušnic: | Kruhy |
| Typ zapínání: | Kroužek |
| Ryzost: | Ag 925/1000 |
| Hmotnost: | ≤0,9 g |
| Rozměry: | 1,5 mm x 12 mm |
| Průměr kroužku: | 1,2 cm |
| Výrobce/Dovozce: | OLIVIE |
| Dárková krabička: | ZDARMA |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
