2081 Stříbrný pevný náramek se zirkony Ag 925; ≤9,40 g.
Kód: 2081-
Dárková krabička
ZDARMA -
Výměna do
30 dní -
Doprava ZDARMA
od 3 000 Kč
Detailní popis produktu
STŘÍBRNÝ PEVNÝ NÁRAMEK SE ZIRKONY
-
Rozměry srdíčka 7,5 mm x 8,5 mm
- Pojistka proti náhodnému rozepnutí.
-
Rhodiovaný, díky čemuž získává větší odolnost, vyšší lesk a delší životnost
-
Působí elegantně a ladně. Je vhodný k nošení na společenské akce, svatby, ale i na posezení s přáteli
-
Nádherný dárek pro ženu!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské stříbrné náramky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Kategorie: | Náramek |
| Materiál: | stříbro |
| Ryzost: | Ag 925/1000 |
| Hmotnost: | ≤9,40 g |
| Povrchová úprava: | rhodiováno |
| Kámen: | zirkony |
| Obvod: | 17 cm |
| Šířka: | 2,5 mm až 7,5 mm |
| Výrobce/Dovozce: | OLIVIE |
| Dárková krabička: | ZDARMA |
| ? upsell: | PŘIPRAVENO K PŘEDÁNÍ:,6100,6107,6108**PRO VELKÝ DOJEM:3811,6086,9846**PRO ZACHOVANÝ LESK:6606,6103,6102 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
5,0
5 hodnocení
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
