2107 Stříbrné oboustranné náušnice Ag 925; ≤0,65 g.
Kód: 2107-
Dárková krabička
ZDARMA -
Výměna do
30 dní -
Doprava ZDARMA
od 3 000 Kč
Detailní popis produktu
STŘÍBRNÉ OBOUSTRANNÉ NÁUŠNICE.
-
Velká koule o průměru 12 mm
-
Krystal o průměru 6 mm
-
Náušnice ze stříbra ryzosti 925/1000
-
Náušnice jsou označeny puncem ryzosti
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské stříbrné náušnice na puzetu |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Barva: | Stříbrná, Bílá |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Osazení: | Krystal |
| Určení: | Dámské |
| Kategorie: | Náušnice |
| Typ náušnic: | Dvojité |
| Ryzost: | Ag 925/1000 |
| Hmotnost: | ≤0,65 g |
| Průměr krystalu: | 6 mm |
| Průměr velké koule: | 12 mm |
| Povrchová úprava: | e-pokrytí |
| Další materiál: | plast |
| Výrobce/Dovozce: | OLIVIE |
| Dárková krabička: | ZDARMA |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
5,0
8 hodnocení
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
