2216 CHOKER náhrdelník ČERNÁ KAPKA Ag 925; ≤0,7 g.
Kód: 2216-
Dárková krabička
ZDARMA -
Výměna do
30 dní -
Doprava ZDARMA
od 3 000 Kč
Detailní popis produktu
CHOKER NÁHRDELNÍK ČERNÁ KAPKA
-
Velvet + stříbro 925/1000.
- Celková délka: 37 cm, (30 cm velvet +7 cm stříbrné prodloužení), tloušťka: 3,5 mm.
-
Chokers využívaly už egyptské princezny či Indiáni před tisíci lety, avšak revoluce začala až na konci 18. století.
-
Tento trend označoval vyšší vrstvy obyvatel - čím vyšší vrstva, tím byly náhrdelníky ozdobenější různými perlami, diamanty a drahými kameny.
-
Tímto zajímavým doplňkem podtrhnete svůj sex-appeal, zvýšíte své sebevědomí a zaútočíte na mužskou představivost.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské stříbrné chokery |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | TRUE |
| Barva: | Stříbrná, Černá |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Určení: | Dámské |
| Kategorie: | Choker |
| Další materiál: | velvet |
| Ryzost: | Ag 925/1000 |
| Hmotnost: | ≤0,7 g |
| Povrchová úprava: | oxidace + e-pokrytí |
| Kámen: | shell / imitace kamene |
| Délka řetízku: | 30 cm + 7 cm |
| Šířka řetízku: | 4 mm |
| Rozměry přívěsku: | 8 mm x 10 mm |
| Výrobce/Dovozce: | OLIVIE |
| Dárková krabička: | ZDARMA |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
5,0
8 hodnocení
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
