3456 Stříbrné náušnice BÍLÝ OPÁL Ag 925; ≤2,9 g.
Kód: 3456-
Dárková krabička
ZDARMA -
Výměna do
30 dní -
Doprava ZDARMA
od 3 000 Kč
Související produkty
Detailní popis produktu
STŘÍBRNÉ RHODIOVANÉ NÁUŠNICE S BÍLÝM OPÁLEM
-
Bílý opál - nádherné elegantní náušnice.
-
Stříbro ryzosti 925/1000.
-
Netradiční, jedinečné, ale i nadčasové stříbrné náušnice s opálem.
-
Oblíbené klasické zapínání, punc ryzosti, atraktivní vzhled.
-
Rhodiováno - pro větší odolnost, vyšší lesk a delší životnost. Zabraňuje vzniku alergických reakcí a zachovává lesk šperku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské stříbrné klasické náušnice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| ? Povrchová úprava: | Rhodium |
| Osazení: | Zirkon (CZ), Syntetický opál |
| Určení: | Dámské |
| Kategorie: | Náušnice |
| Typ náušnic: | Visací |
| Typ zapínání: | Dámský patent |
| Ryzost: | Ag 925/1000 |
| Hmotnost: | ≤2,9 g |
| Výška: | 17 mm |
| Šířka: | 10 mm |
| Výrobce/Dovozce: | OLIVIE |
| Dárková krabička: | ZDARMA |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
5,0
5 hodnocení
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
