3523 Stříbrný pevný náramek Ag 925; ≤12,17 g.
Kód: 3523-
Dárková krabička
ZDARMA -
Výměna do
30 dní -
Doprava ZDARMA
od 3 000 Kč
Detailní popis produktu
STŘÍBRNÝ PEVNÝ NÁRAMEK
-
Oválný náramek s různobarevnými zirkony
-
Stříbro ryzosti 925/1000
-
Pojistka proti rozepnutí
- Stříbrný náramek je označen puncem ryzosti 925, odpovědnostní značkou i státní puncovní značkou
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské stříbrné náramky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Barva: | Stříbrná, Vícebarevná |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| ? Povrchová úprava: | Rhodium |
| Osazení: | Zirkon (CZ) |
| Určení: | Dámské |
| Kategorie: | Náramek |
| Ryzost: | Ag 925/1000 |
| Hmotnost: | ≤12,17 g |
| Obvod: | 18 cm |
| Šířka: | 8,5 mm |
| Výrobce/Dovozce: | OLIVIE |
| Dárková krabička: | ZDARMA |
| ? upsell: | PŘIPRAVENO K PŘEDÁNÍ:,6100,6107,6108**PRO VELKÝ DOJEM:3811,6086,9846**PRO ZACHOVANÝ LESK:6606,6103,6102 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
5,0
12 hodnocení
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
