Z nové kolekce
Akce - právě zlevněné kousky

Příběh OLIVIE

Moje OLIVIE s.r.o. je rodinná firma, která vznikla v roce 2017. Založena a spravována je jednateli společnosti Martinou Slukovou a Lukášem Slukou. V našem oboru nejsme žádní nováčci. Ve stejném složení jsme již v letech 2015 – 2017 provozovali internetový obchod se šperky z jiných materiálů, ale velmi brzy jsme si uvědomili, že trvanlivost a kvalita šperků je pro nás naprosto zásadní.

Celý náš příběh

Poslední komentáře

Avatar autora

4234 Stříbrný prsten VYZNÁNÍ LÁSKY

19.6.2022 |
Get More Business Leads Now
Hi, would you like more business leads at a lower cost? Currently http://GetMoreBusinessLeadsNow.com is offering our popular unlimited lead generation software package - at a reduced price for a limited time. Download and install now to be building databases of leads in minutes: http://GetMoreBusinessLeadsNow.com The Ultimate Lead Generation Pack works by automatically visting yellow page directories and building a database according to your search terms. Other software in the pack then finds emails, phone numbers, and other details for that database. The results can be used for email, cold-calling, direct mail, or to sell immediately - priced per lead. Runs on Windows, Mac, and Linux with multiple job and VPN/proxy support. Similar software retails for over $100 with less features. This pack is only available on sale as a short promotional offer, please download now if at all interested. Click Here: http://GetMoreBusinessLeadsNow.com Have a Great Day, The Ultimate Lead Generation Pack Team unsubscribe/remove Here: http://getmorebusinessleadsnow.com/r.php?url=olivie.cz&id=ulg35
P Avatar autora

4468 Stříbrný náhrdelník DOBRÝ ANDĚL

Petra | 16.6.2022 |
Cena
Dobrý den. Proč na jiných stránkách je u náhrdelníku zdravotnice anděl o polovinu nižší částka než tady? https://www.klenotysperky.cz/stribrny-nahrdelnik-zdravotnice-andel https://www.darky-prozeny.cz/stribrny-nahrdelnik-zdravotnice-andel Nevidím žádný rozdíl. Děkuji za informaci. Petra L.
O Avatar autora

5935 Stříbrné náušnice na šroubek KRÁLÍK

OLIVIE.cz | 29.5.2022
Dobrý den, mrkvička je sytě oranžová, stejně jako na obrázku. Fotografie zasíláme v příloze emailu. Hezký den OLIVIE
O Avatar autora

6000 Stříbrný přívěsek MAPA ČR

OLIVIE.cz | 25.5.2022
Děkujeme za cenné podněty, zvážíme je :) OLIVIE
x

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení