Příběh OLIVIE

Moje OLIVIE s.r.o. je rodinná firma, která vznikla v roce 2017. Založena a spravována je jednateli společnosti Martinou Slukovou a Lukášem Slukou. V našem oboru nejsme žádní nováčci. Ve stejném složení jsme již v letech 2015 – 2017 provozovali internetový obchod se šperky z jiných materiálů, ale velmi brzy jsme si uvědomili, že trvanlivost a kvalita šperků je pro nás naprosto zásadní.

Celý náš příběh

Poslední komentáře

L Avatar autora

2146 Stříbrný řetízek s perličkou

Lucie S. | 14.6.2024 |
řetízek
Dobrý den, mám takový dotaz. Je možno vyměnit řetízek 40 cm za 50 cm s doplatkem? Nebo je dodáváno pouze jako tento komplet? Předem moc děkuji za informaci.
LS Avatar autora

7377 Stříbrný prsten MECHOVÝ ACHÁT

Lukáš Sluka | 30.5.2024 |
Kámen
Dobrý den, paní Hánová, mechové prsteny disponují přírodním kamenem, a proto je každý prsten unikát. Pokud vám ale kámen nevyhovuje, rozhodně nám jej můžete zaslat na výměnu zdarma a my vám zašleme nový prsten s kamenem, který bude dle vašich představ. :-) Napište nám prosím na info@olivie.cz. Děkujeme!
LS Avatar autora

3807 Stříbrný náhrdelník LAPAČ SNŮ

Lukáš Sluka | 29.4.2024
Dobrý den, velice nás mrzí, pokud se zakoupeným šperkem nejste spokojená. Je možné, že na produktové fotografii barvu kamínku ovlivnily ateliérové podmínky. Šperk můžete vrátit nebo vyměnit do 30 dní od zakoupení. Stačí vyplnit krátký online formulář na OLIVIE.cz/vymena-vraceni/ a zaslat šperk zpět k nám. Výměny i vrácení vyřizujeme do 1 pracovního dne, takže se nemusíte bát jakéhokoliv čekání. V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit na info@olivie.cz. Velice se omlouváme za způsobené potíže.
O Avatar autora

3643 Snubní prsten ze stříbra

OLIVIE | 19.4.2024
Dobrý den, bohužel, tento prsten se doprodává a již nebude v prodeji. V současné době pracujeme na novém (podobném) designu, ale tyto prsteny budou v prodeji až koncem léta. Předpokládáme nejdříve 7-8/2024.